Leden 2009

The Robert Pattinson Album

31. ledna 2009 v 19:45 ROBERT PATTINSON

Britský vydavatel plexus vydá album Roberta Pattinsona a to už 1.března!

Tato biografie bude o nej sexy upírovi v současné době a zároveň bude vydávaná i s DVD Twilight. Tato kniha bude určena pro mladé dívky (a jejich matky). Robert Pattinson ALBUM bude obsahahovat 75 barevných fotografíí od paparazzi fotek až po focení photoshootů. Text který bude obsažen v knize napsal Paul Stenning a budou tam podrobnosti z Robertova dětství, první divadelní zkušenosti, reklamy a malé role a také Stmívání. Také se bude mluvit o hudební kariéře Roberta, plány do budoucna a také intenzivní zkoumání jeho momentální obrovské slávy. Můžeme se tak prostřednictvím této biografie dovědět o Robertovi mnohem a mnohem více.

Kniha by měla stát 11 dolarů a 53 centů.Robert - ,,Snažím se ignorovat lidi co o mě mluví"

31. ledna 2009 v 19:44 Robert says
Snažím se ignorovat to, co lidé o mě říkají" říká Robert Pattinson (22)

,,Řekněme že je všechno svinstvo" směje se.

,,Nemám rád slovo 'hraní' říká Pattison. ,,Dávám přednost slovu 'vytvoření'. Protože jsem chtěl vytvořit charakter, který si lidé budou pořád pamatovat. Každé pracovní místo, které jsem vzal mi dalo něco do života a tak zkouším svůj život vkládat i do filmu. V každém období kdy hraju své role, jsem jiný člověk."


Robert Pattinson ve filmu se Zacem Efronem a Justinem Timberlakem?

31. ledna 2009 v 19:42 Robert says
HollyScoop přináší tento článek, který zní jako hotová věc. Přesto se pojďme na to podívat. Dívky každého věku by tento film milovali. A důvod? V jednom filmu hned tři idolové - Robert Pattinson, Zac Efron a Justin Timberlake. To je jedna verse režiséra. Proslýchá se že tito tři 'lamači srdcí' si zahrají ve filmu Ohio z roku 1970 a šlo by o Válečný film s Vietnamem. Je to trošku pochmurné. Jediný z těchto tří by byl nejraději viděn Robert Pattinson a to díky Stmívání. Rob byl na ulici požádán aby se této role ujal. Zac a Justin by ve filmu hráli tzv. 'druhé housle'. No já se k tomu radši nevyjadřuju..myslím si že žádný film tohohle způsobu nebude.New!

29. ledna 2009 v 16:16

Po dlouhé době zase nový vzhled... Ahoj....

Robert - 'Kdybych byl holka, vybral bych si Dana'

28. ledna 2009 v 21:07 Robert says
Britští miláčkové dívek se nemohou dohodnout, kdo z nich je hezčí a který z nich by získal každou dívku. Robert Pattinson poznamenal, že by dívky raději chodily s hvězdou Harryho Pottera, Danielem Radcliffem, než s ním. Daniel Radcliffe na to reagoval tím, že řekl, že Robert je hezčí než je on, a že dívky by raději chodili s Robertem. Tady jsou nějaké jejich výroky, které o sobě navzájem pronesli.

'Nemyslím si o sobě, že vypadám dobře'

28. ledna 2009 v 19:59 Robert says
Robertu Pattinsonovi leží svět u nohou. Dříve neznámý britský herec se katapultoval mezi Hollywoodské hvězdy díky své roli ve snímku Twilight. Ale Robert, který momentálně přitahuje davy křičících dívek všude, kde se ukáže, nechápe, co je na něm přitažlivého.

Více v článku.....


Robert - 'Nemám rád když jsem fotografován'

28. ledna 2009 v 19:32 Robert says
Navzdory jeho celosvětové slávě, Robert Pattinson připouští, že nemůže unést, když ho někdo fotí. V rozhovoru pro TeenMix řekl: "Opravdu nemám rád, když mě někdé fotí, což je nepochybně špatná věc, když chci být herec. Vážně se s tím nemůžu vyrovnat. Snažím se vyhýbat místům, kde mě můžu být vyfotografován." Robert také prozradil, že navštěvování akcí se mu zdá velmi zastrašující. "Jo, jsem stále nervózní, když jdu na nějakou akci. Opravdu se tím moc nezabývám, prostě se ukazuju na veřejnosti." Další novinkou u Roberta je odmítnutí role ve filmu Parts Per Billion. Jako důvod byl uveden jeho závazek pro natáčení Nového Měsíce.Robert Pattison - 'Přál jsem si hrát Jamese'

28. ledna 2009 v 19:19 Robert says

Robert Pattinson přiznal, že jeho nejoblíbenější postava z Twilight je James. Mädchen.de řekl: "James, to je jediná další postava, kterou jsem chtěl hrát." Myslíme si, že Robert je příliš hezký, aby hrál zlého Jamese, kterého Stephenie Meyer popsala jako celkem všedního a průměrně vypadajícího. A navíc Cam Gigandet hraje Jamese briliantně, takže by bylo pro Roberta těžké ho překonat. Kdyby mohl mít Robert nějakou supersílu, tak by si vybral schopnost zastavit a znovu spustit čas, ačkoli má k tomu nějaké výhrady.
"Opravdu nechci mnoho supersil, protože když už jednou máš supersíly, lidé budou vždycky říkat: 'Hej, můžeš použít svou supersílu na tohle?' Je to jako mít peníze. Když máš množství peněz, lidé vždycky říkají: 'Můžeš mi půjčit nějaké peníze?' Nechci vám dávat něco z mé supersíly, je to jasné?"